SAŠA POLUGIĆ SVETSKI PRVAK U KIK BOKSU

25

Beograd – Proteklog vikenda u Beogradu je završeno Svetsko Prvenstvo u Kik Boksu. Kraljevčanin Saša Polugić okitio se titulom Svetskog prvaka u svojoj kategoriji.

Član Kik Boks Kluba “Kraljevo”, Saša Polugić proteklog vikenda osvojio je titulu svetskog prvaka u kategoriji K1 preko 91kg. On je u finalnoj borbi, na Gala priredbi koja je održana u prepunoj beogradskoj “KOMBANK” Areni, bio bolji  od Brazilca Filipa Mišaletia savladavši ga na poene rezultatom 3:0. Reprezentacija Srbije je na ovom prvenstvu ostvarila istorijski uspeh zato što je u najtežoj ringovoj disciplini K1 zauzela mesto najbolje nacije na svetu.